Achtergronden
Kleurplaten

Wintervruchten Achtergronden

Bladeren 266+ Wintervruchten Achtergronden om gratis te downloaden in HD & 4K

Deze verzameling brengt 266 Wintervruchten Achtergronden op één plek samen. De selectie beweegt tussen realistisch en gestileerd zonder zich op een van beide vast te leggen. Prima op een tv of een projector, evenals op een computer. Alles hier is gratis, zonder account en zonder watermerk. Kom over een week terug en de bovenkant van de pagina zal zijn veranderd.

Maak wallpapers met AI.
Vanuit een prompt, in seconden.
Gratis proberen
  • Cluster van rode bessen bedekt met sneeuw op een wintertak. — Wintervruchten Achtergronden
    Cluster van rode bessen bedekt met sneeuw op een wintertak.
  • Een kleurrijke schikking van vers tropisch fruit, waaronder papaya, dadels, sinaasappels en grapefruit. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kleurrijke schikking van vers tropisch fruit, waaronder papaya, dadels, sinaasappels en grapefruit.
  • Stapels rode en gele appels en citroenen in houten kratten in een supermarkt. — Wintervruchten Achtergronden
    Stapels rode en gele appels en citroenen in houten kratten in een supermarkt.
  • Een heldere sinaasappel omringd door groene spruitjes gerangschikt in een cirkel. — Wintervruchten Achtergronden
    Een heldere sinaasappel omringd door groene spruitjes gerangschikt in een cirkel.
  • Een kom met geschilde mandarijnpartjes op een houten oppervlak. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kom met geschilde mandarijnpartjes op een houten oppervlak.
  • Een stapel verse oranje kaki's met groene stelen. — Wintervruchten Achtergronden
    Een stapel verse oranje kaki's met groene stelen.
  • Verse sinaasappels met bladeren in kartonnen dozen op een markt. — Wintervruchten Achtergronden
    Verse sinaasappels met bladeren in kartonnen dozen op een markt.
  • Verse jujubes met groene en bruine tinten verspreid over een wit oppervlak. — Wintervruchten Achtergronden
    Verse jujubes met groene en bruine tinten verspreid over een wit oppervlak.
  • Tros rijpe sinaasappels aan een tak met groene bladeren. — Wintervruchten Achtergronden
    Tros rijpe sinaasappels aan een tak met groene bladeren.
  • Een kleurrijke mix van gesneden fruit, waaronder kiwi, sinaasappel, appel, banaan en granaatappelpitjes. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kleurrijke mix van gesneden fruit, waaronder kiwi, sinaasappel, appel, banaan en granaatappelpitjes.
  • Glanzende gepocheerde peren en bramen in een witte kom met siroop op grijs linnen. — Wintervruchten Achtergronden
    Glanzende gepocheerde peren en bramen in een witte kom met siroop op grijs linnen.
  • Gesneden stervrucht met dauwdruppels op houten tafel in warm zonlicht. — Wintervruchten Achtergronden
    Gesneden stervrucht met dauwdruppels op houten tafel in warm zonlicht.
  • Met vorst bedekte rode bessen op een wintertak met ijskristallen — Wintervruchten Achtergronden
    Met vorst bedekte rode bessen op een wintertak met ijskristallen
  • Een kleurrijk assortiment van verse vruchten, waaronder bananen, druiven, sinaasappels, peren en avocado's. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kleurrijk assortiment van verse vruchten, waaronder bananen, druiven, sinaasappels, peren en avocado's.
  • Een kleurrijke fruitsalade met granaatappel, kiwi, bosbessen en sinaasappelsegmenten op een wit bord. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kleurrijke fruitsalade met granaatappel, kiwi, bosbessen en sinaasappelsegmenten op een wit bord.
  • Kleurrijke groenten en fruit gerangschikt in marktkraampjes met prijskaartjes. — Wintervruchten Achtergronden
    Kleurrijke groenten en fruit gerangschikt in marktkraampjes met prijskaartjes.
  • Gesneden grapefruit en limoen in een decoratieve kom op een geel oppervlak. — Wintervruchten Achtergronden
    Gesneden grapefruit en limoen in een decoratieve kom op een geel oppervlak.
  • Assortiment fruit op sneeuw met gloeiende lichten op de achtergrond — Wintervruchten Achtergronden
    Assortiment fruit op sneeuw met gloeiende lichten op de achtergrond
  • Verse gesneden kiwi met groen vruchtvlees en zwarte zaadjes. — Wintervruchten Achtergronden
    Verse gesneden kiwi met groen vruchtvlees en zwarte zaadjes.
  • Een glazen kom gevuld met verse rode veenbessen omringd door meer veenbessen. — Wintervruchten Achtergronden
    Een glazen kom gevuld met verse rode veenbessen omringd door meer veenbessen.
  • Een bord met diverse verse vruchten en kastanjes op een jute achtergrond. — Wintervruchten Achtergronden
    Een bord met diverse verse vruchten en kastanjes op een jute achtergrond.
  • Een kom gevuld met diverse verse vruchten, waaronder bananen, appels, peren en sinaasappels. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kom gevuld met diverse verse vruchten, waaronder bananen, appels, peren en sinaasappels.
  • Verse citrusvruchten zoals citroenen, sinaasappels en grapefruit op een wit houten oppervlak. — Wintervruchten Achtergronden
    Verse citrusvruchten zoals citroenen, sinaasappels en grapefruit op een wit houten oppervlak.
  • Met rijp bedekte rode bessen op besneeuwde takken in de winter. — Wintervruchten Achtergronden
    Met rijp bedekte rode bessen op besneeuwde takken in de winter.
  • Een mand met verse cranberries die op een witte houten tafel morst. — Wintervruchten Achtergronden
    Een mand met verse cranberries die op een witte houten tafel morst.
  • Gesneden en hele pomelo's op een houten bord met een frisse citruslook. — Wintervruchten Achtergronden
    Gesneden en hele pomelo's op een houten bord met een frisse citruslook.
  • Een kleurrijke stapel vers fruit waaronder ananas, kiwi, granaatappel en sinaasappels op een grijs oppervlak. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kleurrijke stapel vers fruit waaronder ananas, kiwi, granaatappel en sinaasappels op een grijs oppervlak.
  • Een kleurrijk assortiment vers fruit gerangschikt in een cirkel op groene bladeren. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kleurrijk assortiment vers fruit gerangschikt in een cirkel op groene bladeren.
  • Een kleurrijk assortiment van verse citrusvruchten met groene bladeren op een wit oppervlak. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kleurrijk assortiment van verse citrusvruchten met groene bladeren op een wit oppervlak.
  • Een kom met verse rode kersen met groene steeltjes. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kom met verse rode kersen met groene steeltjes.
  • Trossen rode bessen bestrooid met sneeuw op kale wintertakken. — Wintervruchten Achtergronden
    Trossen rode bessen bestrooid met sneeuw op kale wintertakken.
  • Diverse citrusvruchten en granaatappels met bladeren op een donkere achtergrond. — Wintervruchten Achtergronden
    Diverse citrusvruchten en granaatappels met bladeren op een donkere achtergrond.
  • Verse rode kersen die uit een gestreepte stoffen tas op grijs stof vallen. — Wintervruchten Achtergronden
    Verse rode kersen die uit een gestreepte stoffen tas op grijs stof vallen.
  • Een stapel gesneden citrusvruchten met sappige segmenten en zaden. — Wintervruchten Achtergronden
    Een stapel gesneden citrusvruchten met sappige segmenten en zaden.
  • Sneeuwbedekte boomtakken met helder oranje vruchten in een winters tafereel. — Wintervruchten Achtergronden
    Sneeuwbedekte boomtakken met helder oranje vruchten in een winters tafereel.
  • Een kleurrijke fruitsalade in een witte kom met granaatappelzaden en een wijnrode servet. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kleurrijke fruitsalade in een witte kom met granaatappelzaden en een wijnrode servet.
  • Een kleurrijke mix van plakjes kiwi, appel, sinaasappel en granaatappelpitjes. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kleurrijke mix van plakjes kiwi, appel, sinaasappel en granaatappelpitjes.
  • Assortiment vers fruit gerangschikt op een rode doek met sneeuw in de buurt. — Wintervruchten Achtergronden
    Assortiment vers fruit gerangschikt op een rode doek met sneeuw in de buurt.
  • Twee helften van een kiwi vrucht die groen vruchtvlees en zwarte zaden tonen. — Wintervruchten Achtergronden
    Twee helften van een kiwi vrucht die groen vruchtvlees en zwarte zaden tonen.
  • Een witte kom gevuld met kleurrijk vers fruit, waaronder kiwi, sinaasappel en granaatappelpitjes. — Wintervruchten Achtergronden
    Een witte kom gevuld met kleurrijk vers fruit, waaronder kiwi, sinaasappel en granaatappelpitjes.
  • Stilleven van appels en zonnebloemen in een mand met herfstbladeren op een grijs oppervlak. — Wintervruchten Achtergronden
    Stilleven van appels en zonnebloemen in een mand met herfstbladeren op een grijs oppervlak.
  • Een kom met verse aardbeien op een houten tafel met verspreide bessen. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kom met verse aardbeien op een houten tafel met verspreide bessen.
  • Twee hele mandarijnen met blaadjes en gepelde partjes op witte achtergrond — Wintervruchten Achtergronden
    Twee hele mandarijnen met blaadjes en gepelde partjes op witte achtergrond
  • Sneeuwbedekte takken met helderrode bessen in de winter. — Wintervruchten Achtergronden
    Sneeuwbedekte takken met helderrode bessen in de winter.
  • Een kleurrijke stapel gesneden citrusvruchten, waaronder sinaasappels, granaatappels en grapefruits. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kleurrijke stapel gesneden citrusvruchten, waaronder sinaasappels, granaatappels en grapefruits.
  • Twee helften van een rijpe avocado op een groene achtergrond. — Wintervruchten Achtergronden
    Twee helften van een rijpe avocado op een groene achtergrond.
  • Blauwe gaai op besneeuwde tak met rode bessen in winterbos — Wintervruchten Achtergronden
    Blauwe gaai op besneeuwde tak met rode bessen in winterbos
  • Tros rijpe rode en groene appels aan een boomtak met groene bladeren. — Wintervruchten Achtergronden
    Tros rijpe rode en groene appels aan een boomtak met groene bladeren.
  • Verse noni-vrucht met bladeren en bloemen op witte achtergrond — Wintervruchten Achtergronden
    Verse noni-vrucht met bladeren en bloemen op witte achtergrond
  • Een kleurrijke schikking van vers tropisch fruit op een zwarte achtergrond. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kleurrijke schikking van vers tropisch fruit op een zwarte achtergrond.
  • Een kleurrijke schikking van bananen, peren en appels op een zwarte achtergrond. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kleurrijke schikking van bananen, peren en appels op een zwarte achtergrond.
  • Een houten kom gevuld met verschillende verse vruchten, waaronder peren, druiven, appels, sinaasappel en ananas. — Wintervruchten Achtergronden
    Een houten kom gevuld met verschillende verse vruchten, waaronder peren, druiven, appels, sinaasappel en ananas.
  • Een kleurrijk assortiment van verse appels, bananen en peren op een zwarte achtergrond — Wintervruchten Achtergronden
    Een kleurrijk assortiment van verse appels, bananen en peren op een zwarte achtergrond
  • Een groen bord met bananen, citroen, appel en groene bonen die zacht gloeien tegen een groene achtergrond. — Wintervruchten Achtergronden
    Een groen bord met bananen, citroen, appel en groene bonen die zacht gloeien tegen een groene achtergrond.
  • Grafiek die voorjaarsvruchten toont met gloeiende labels en kleurverlopen. — Wintervruchten Achtergronden
    Grafiek die voorjaarsvruchten toont met gloeiende labels en kleurverlopen.
  • Watermeloenschijven op een wit bord met zichtbare pitjes. — Wintervruchten Achtergronden
    Watermeloenschijven op een wit bord met zichtbare pitjes.
  • Gesneden en hele perziken onder water met rondzwevende bubbels. — Wintervruchten Achtergronden
    Gesneden en hele perziken onder water met rondzwevende bubbels.
  • Een kleurrijk assortiment van verse vruchten, waaronder aardbeien, citroenen, sinaasappels, pruimen, bosbessen, kiwi, bananen en ananas. — Wintervruchten Achtergronden
    Een kleurrijk assortiment van verse vruchten, waaronder aardbeien, citroenen, sinaasappels, pruimen, bosbessen, kiwi, bananen en ananas.
  • Twee citroenschijfjes in donker water met bellen — Wintervruchten Achtergronden
    Twee citroenschijfjes in donker water met bellen
  • Twee groene bobbelige citrusvruchten aan een boom met groene bladeren — Wintervruchten Achtergronden
    Twee groene bobbelige citrusvruchten aan een boom met groene bladeren
van 5

Toont 1–60 van 266 achtergronden

Veelgestelde vragen

Hoe lang is de lijst met Wintervruchten Achtergronden?

266 Wintervruchten Achtergronden zijn goedgekeurd en live. De set blijft groeien naarmate nieuw werk wordt gepubliceerd. Neem wat je wilt; niets ervan kost iets.

Wordt er een vergoeding gevraagd voor deze Wintervruchten Achtergronden?

Er is geen betaling vereist. Downloaden vereist geen profiel. Je ontvangt het bestand met volledige resolutie, zonder merk.

Kan ik deze Wintervruchten Achtergronden gebruiken op zowel een telefoon als een desktop?

De pagina bevat beide. Dat is 51 horizontaal tegen 9 verticaal. Beide uitsnedes zijn al voorbereid.