Achtergronden
Kleurplaten

Alexa Chung Achtergronden

Bladeren 309+ Alexa Chung Achtergronden om gratis te downloaden in HD & 4K

Scroll voor 309 Alexa Chung Achtergronden. Het is een brede set, samengesteld om verschillende smaken te bedienen. Bestanden bereiken 6000x3375, wat voldoende is voor 4K beeldschermen. Gebruik er een op een monitor, een tablet of een handset — de uitsnedes zijn al gemaakt. Gratis voor persoonlijk gebruik, zonder registratiestap. Nieuwe stukken worden toegevoegd zodra ze de beoordeling doorstaan, dus het is de moeite waard om terug te komen.

Maak wallpapers met AI.
Vanuit een prompt, in seconden.
Gratis proberen
  • Vrouw in oranje gebloemde jurk zittend op groenblauwe bank tegen roze muur. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in oranje gebloemde jurk zittend op groenblauwe bank tegen roze muur.
  • Vrouw met groene ogen en donker haar leunend tegen een witte muur. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw met groene ogen en donker haar leunend tegen een witte muur.
  • Vrouw met verward haar kijkt uit het autoraam in zwart-wit — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw met verward haar kijkt uit het autoraam in zwart-wit
  • Vrouw in gestreepte jurk staand buiten tegen blauwe lucht en gestreepte paal. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in gestreepte jurk staand buiten tegen blauwe lucht en gestreepte paal.
  • Vrouw in beige jurk tegen skyline van New York City met Empire State Building — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in beige jurk tegen skyline van New York City met Empire State Building
  • Vrouw in grijze jurk en zwarte choker bij merkenevenement achtergrond — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in grijze jurk en zwarte choker bij merkenevenement achtergrond
  • Vrouw balanceert roze boeken op haar hoofd met nadenkende uitdrukking. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw balanceert roze boeken op haar hoofd met nadenkende uitdrukking.
  • Vrouw in gebloemde jurk leunend op brugleuning met uitzicht op de Seine en de Eiffeltoren in de verte. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in gebloemde jurk leunend op brugleuning met uitzicht op de Seine en de Eiffeltoren in de verte.
  • Vrouw met bruin haar en blauwe ogen die een grijze blazer draagt in een studio portret. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw met bruin haar en blauwe ogen die een grijze blazer draagt in een studio portret.
  • Een vrouw met blauwe ogen en bruin haar kijkt recht in de camera met haar handen dicht bij haar gezicht. — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw met blauwe ogen en bruin haar kijkt recht in de camera met haar handen dicht bij haar gezicht.
  • Vrouw in zwart fluwelen jas en witte blouse poseert in studio — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in zwart fluwelen jas en witte blouse poseert in studio
  • Vrouw in grijze trui en gebloemde shorts zittend op een houten bank binnen bij gele bloemen. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in grijze trui en gebloemde shorts zittend op een houten bank binnen bij gele bloemen.
  • Vrouw ontspant in een gestreepte hangmat buiten onder gevlekt zonlicht. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw ontspant in een gestreepte hangmat buiten onder gevlekt zonlicht.
  • Vrouw in zwarte bolhoed en jas poserend tegen beige muur. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in zwarte bolhoed en jas poserend tegen beige muur.
  • Een vrouw met bruin haar en groene ogen in een kleurrijk abstract portret. — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw met bruin haar en groene ogen in een kleurrijk abstract portret.
  • Vrouw geniet van een groen drankje op een zonnig buitencafé met paarse bloemen en witte gordijnen. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw geniet van een groen drankje op een zonnig buitencafé met paarse bloemen en witte gordijnen.
  • Vrouw in zwarte leren jas glimlacht op buitenevenement — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in zwarte leren jas glimlacht op buitenevenement
  • Vrouw in geruite jurk zittend op leren bank in schemerige lounge met piano. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in geruite jurk zittend op leren bank in schemerige lounge met piano.
  • Vrouw in bloementop en hangende oorbellen voor een bamboehek. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in bloementop en hangende oorbellen voor een bamboehek.
  • Een vrouw in een witte blouse en grijze rok zit op blote voeten op een bloemenbank. — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw in een witte blouse en grijze rok zit op blote voeten op een bloemenbank.
  • Vrouw met bruin haar en groene ogen die een roze roos vasthoudt in een zacht verlicht portret. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw met bruin haar en groene ogen die een roze roos vasthoudt in een zacht verlicht portret.
  • Een vrouw met bruin haar en blauwe ogen leunt tegen een muur, hand in haar haar, en kijkt naar de camera. — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw met bruin haar en blauwe ogen leunt tegen een muur, hand in haar haar, en kijkt naar de camera.
  • Vrouw met verward haar en ringen die haar kin op haar hand laat rusten buiten. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw met verward haar en ringen die haar kin op haar hand laat rusten buiten.
  • Twee mensen hand in hand op een bank met boeken op hun hoofd. — Alexa Chung Achtergronden
    Twee mensen hand in hand op een bank met boeken op hun hoofd.
  • Een vrouw lacht van vreugde tegen een betonnen muur in zwart en wit. — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw lacht van vreugde tegen een betonnen muur in zwart en wit.
  • Een vrouw met bruin haar en groene ogen, gekleed in een beige jas en roze overhemd in een studio-omgeving. — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw met bruin haar en groene ogen, gekleed in een beige jas en roze overhemd in een studio-omgeving.
  • Vrouw liggend op tapijt in zonlicht met dramatische schaduwen — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw liggend op tapijt in zonlicht met dramatische schaduwen
  • Vrouw in het wit met doorzichtige paraplu bij de Eiffeltoren in mistig Parijs — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in het wit met doorzichtige paraplu bij de Eiffeltoren in mistig Parijs
  • Vrouw met blauwe ogen en zwarte hoed in studio portret — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw met blauwe ogen en zwarte hoed in studio portret
  • Een vrouw in een rode top kijkt naar de camera in een kleurrijke binnenomgeving. — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw in een rode top kijkt naar de camera in een kleurrijke binnenomgeving.
  • Vrouw in bloemenversierde jurk poserend tegen gestructureerde muur. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in bloemenversierde jurk poserend tegen gestructureerde muur.
  • Een vrouw in een rood geruit shirt kijkt naar de camera bij een raam met een bakstenen muur achter haar. — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw in een rood geruit shirt kijkt naar de camera bij een raam met een bakstenen muur achter haar.
  • Vrouw in groenblauwe jas knielend met bijpassende handtas op witte vloer. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in groenblauwe jas knielend met bijpassende handtas op witte vloer.
  • Een vrouw in een witte jurk en bruine hoed glimlacht terwijl ze zit. — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw in een witte jurk en bruine hoed glimlacht terwijl ze zit.
  • Vrouw in spijkerjack met intense blik tegen een houten muur. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in spijkerjack met intense blik tegen een houten muur.
  • Vrouw in jas met armen omhoog achter hoofd in zwart-wit portret. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in jas met armen omhoog achter hoofd in zwart-wit portret.
  • Vrouw met bruin haar en groene ogen die in de camera kijkt — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw met bruin haar en groene ogen die in de camera kijkt
  • Een vrouw in een gedrapeerde grijze top draait haar hoofd over haar schouder in een studio portret. — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw in een gedrapeerde grijze top draait haar hoofd over haar schouder in een studio portret.
  • Een vrouw met blauwe ogen en bruin haar die in de camera kijkt. — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw met blauwe ogen en bruin haar die in de camera kijkt.
  • Een vrouw met donkere ogen en verward haar poseert bedachtzaam met haar hand dicht bij haar lippen. — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw met donkere ogen en verward haar poseert bedachtzaam met haar hand dicht bij haar lippen.
  • Vrouw in cabriolet raakt lippen aan met nadenkende uitdrukking — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw in cabriolet raakt lippen aan met nadenkende uitdrukking
  • Een vrouw met bruin haar en blauwe ogen kijkt recht in de camera in een studio portret. — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw met bruin haar en blauwe ogen kijkt recht in de camera in een studio portret.
  • Vrouw met verward haar die nadenkend uit een zonovergoten raam kijkt. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw met verward haar die nadenkend uit een zonovergoten raam kijkt.
  • Vrouw met golvend bruin haar en groene ogen in een outfit met witte kraag. — Alexa Chung Achtergronden
    Vrouw met golvend bruin haar en groene ogen in een outfit met witte kraag.
  • Stel in formele kleding aan een galadiner tafel met kaarslicht. — Alexa Chung Achtergronden
    Stel in formele kleding aan een galadiner tafel met kaarslicht.
  • Professionele Alexa Mini bioscoopcamera in studio — Alexa Chung Achtergronden
    Professionele Alexa Mini bioscoopcamera in studio
  • Vijf jonge mannen in casual kleding die samen poseren met glimlachen in een studio portret. — Alexa Chung Achtergronden
    Vijf jonge mannen in casual kleding die samen poseren met glimlachen in een studio portret.
  • Anime-meisje in schooluniform met rode strik en rode ogen tegen rode en zwarte achtergrond met titel Another — Alexa Chung Achtergronden
    Anime-meisje in schooluniform met rode strik en rode ogen tegen rode en zwarte achtergrond met titel Another
  • Donkerblauw en zwart gestreept behang met spettertextuur en gloeiend supreme logo — Alexa Chung Achtergronden
    Donkerblauw en zwart gestreept behang met spettertextuur en gloeiend supreme logo
  • Geelong Cats sportteamlogo met grommend kattengezicht op gestructureerde grijze en blauwe achtergrond — Alexa Chung Achtergronden
    Geelong Cats sportteamlogo met grommend kattengezicht op gestructureerde grijze en blauwe achtergrond
  • Blonde geanimeerde superheldin in zwart catsuit met gloeiende groene ogen en kattenoren die een paal vasthoudt. — Alexa Chung Achtergronden
    Blonde geanimeerde superheldin in zwart catsuit met gloeiende groene ogen en kattenoren die een paal vasthoudt.
  • Twee anime-personages vechten met zwaarden op een scheepsdek omringd door water en wolken. — Alexa Chung Achtergronden
    Twee anime-personages vechten met zwaarden op een scheepsdek omringd door water en wolken.
  • Behang met herhalende oranje tijgerkop-silhouetten in geometrische lijnkunststijl. — Alexa Chung Achtergronden
    Behang met herhalende oranje tijgerkop-silhouetten in geometrische lijnkunststijl.
  • Twee orka's zwemmend onder water met zonlicht en koraalsilhouetten — Alexa Chung Achtergronden
    Twee orka's zwemmend onder water met zonlicht en koraalsilhouetten
  • Animepersonage Luffy van One Piece die zijn strohoed vasthoudt met schedel- en beenderenachtergrond. — Alexa Chung Achtergronden
    Animepersonage Luffy van One Piece die zijn strohoed vasthoudt met schedel- en beenderenachtergrond.
  • Zilveren Subaru WRX STI geparkeerd op een bosweg met kale bomen en gevallen bladeren. — Alexa Chung Achtergronden
    Zilveren Subaru WRX STI geparkeerd op een bosweg met kale bomen en gevallen bladeren.
  • Anime-piraat met strohoed en rode jas tegen gespikkelde blauwe achtergrond — Alexa Chung Achtergronden
    Anime-piraat met strohoed en rode jas tegen gespikkelde blauwe achtergrond
  • Een vrouw glimlacht met vinger tegen lippen achter glinsterende kristaldraden — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw glimlacht met vinger tegen lippen achter glinsterende kristaldraden
  • Gestructureerd behang met verticale olijfgroene strepen op een neutrale off-white achtergrond. — Alexa Chung Achtergronden
    Gestructureerd behang met verticale olijfgroene strepen op een neutrale off-white achtergrond.
  • Een vrouw in een witte bikini glimlacht op een tropisch strand met turkoois water en wit zand. — Alexa Chung Achtergronden
    Een vrouw in een witte bikini glimlacht op een tropisch strand met turkoois water en wit zand.
van 6

Toont 1–60 van 309 achtergronden

Onderdeel van de Witte Achtergrond Behang Collectie

745 categorieën

Een thematische collectie van achtergronden, afbeeldingen, SVG en PNG.

Veelgestelde vragen

Hoeveel kosten deze Alexa Chung Achtergronden?

Gratis, zonder uitzondering. De grote versie is ook gratis en net zo schoon.

Zijn deze Alexa Chung Achtergronden liggend of staand?

Zowel verticaal als horizontaal is op voorraad. 3 van de afbeeldingen hier zijn staand; de andere 57 zijn liggend. Pak welke verhouding dan ook die past bij het apparaat in je hand.

Hoe lang is de lijst met Alexa Chung Achtergronden?

We hebben 309 Alexa Chung Achtergronden in deze set. Het totaal stijgt elke week naarmate nieuwe kunst wordt goedgekeurd. Geen van hen zit achter een betaalmuur.

Op welk formaat worden deze Alexa Chung Achtergronden gedownload?

Je kunt maximaal 6000x3375 downloaden. Elk standaard schermformaat is al weergegeven.