Achtergronden
Kleurplaten

Chhath Puja Achtergronden

Bladeren 533+ Chhath Puja Achtergronden om gratis te downloaden in HD & 4K

Hier is geen tekort: 533 Chhath Puja Achtergronden en er komen er nog bij. Je vindt zowel drukke composities als rustigere, leegere kaders. Zet er een op je bureaublad, of stuur hem naar je telefoon en stel hem in als vergrendelingsscherm. Alles downloadt gratis in elk aangeboden formaat.

Maak wallpapers met AI.
Vanuit een prompt, in seconden.
Gratis proberen
  • Silhouet-aanbidders kijken op naar een gloeiende hindoeïstische godheidsprojectie tijdens zonsondergang. — Chhath Puja Achtergronden
    Silhouet-aanbidders kijken op naar een gloeiende hindoeïstische godheidsprojectie tijdens zonsondergang.
  • Twee vrouwen in traditionele Indiase kleding die een religieus ritueel uitvoeren bij een waterpartij met een lachende zon. — Chhath Puja Achtergronden
    Twee vrouwen in traditionele Indiase kleding die een religieus ritueel uitvoeren bij een waterpartij met een lachende zon.
  • Godin Lakshmi rijdt op een gouden strijdwagen getrokken door acht paarden in een heilige scène. — Chhath Puja Achtergronden
    Godin Lakshmi rijdt op een gouden strijdwagen getrokken door acht paarden in een heilige scène.
  • Cluster van brandende olielampen omringd door bananenbladeren en bamboe in een nachtelijke ritueelomgeving. — Chhath Puja Achtergronden
    Cluster van brandende olielampen omringd door bananenbladeren en bamboe in een nachtelijke ritueelomgeving.
  • Chhath Puja-festival met kalash, diyas en fruitoferingen onder een zonnesymbool. — Chhath Puja Achtergronden
    Chhath Puja-festival met kalash, diyas en fruitoferingen onder een zonnesymbool.
  • Zonsopgang boven de oceaan met Chhath Puja zegeningstekst op het scherm. — Chhath Puja Achtergronden
    Zonsopgang boven de oceaan met Chhath Puja zegeningstekst op het scherm.
  • Vrouw in sari houdt dienblad in water onder zon tijdens Chhath Puja festival. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw in sari houdt dienblad in water onder zon tijdens Chhath Puja festival.
  • Vrouw giet water naar de zon tijdens het Chhath Puja-festival met palmbladeren en kralen — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw giet water naar de zon tijdens het Chhath Puja-festival met palmbladeren en kralen
  • Hand met henna houdt gebedsblad boven water bij zonsondergang. — Chhath Puja Achtergronden
    Hand met henna houdt gebedsblad boven water bij zonsondergang.
  • Vrouw in groenblauw biedt kokosnoten en bananen aan bij zonsondergang voor Chhath Puja. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw in groenblauw biedt kokosnoten en bananen aan bij zonsondergang voor Chhath Puja.
  • Diwali-festivalgroet met pot, kokosnoot, bloemen en kaarsen op oranje achtergrond — Chhath Puja Achtergronden
    Diwali-festivalgroet met pot, kokosnoot, bloemen en kaarsen op oranje achtergrond
  • Vrouw in traditionele jurk die fruit aanbiedt in het water tijdens het Chhath Puja-festival bij zonsondergang — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw in traditionele jurk die fruit aanbiedt in het water tijdens het Chhath Puja-festival bij zonsondergang
  • Vrouw in rode sari houdt kom in water tijdens festival met menigte achter — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw in rode sari houdt kom in water tijdens festival met menigte achter
  • Feestelijke mand met fruit en offers op het water onder een ondergaande zon met palmbomen. — Chhath Puja Achtergronden
    Feestelijke mand met fruit en offers op het water onder een ondergaande zon met palmbomen.
  • Twee vrouwen in traditionele Indiase kleding voeren het Chhath Puja-ritueel uit in het water met ceremoniële potten. — Chhath Puja Achtergronden
    Twee vrouwen in traditionele Indiase kleding voeren het Chhath Puja-ritueel uit in het water met ceremoniële potten.
  • Vrouwen in traditionele Indiase kleding die Chhath Puja-rituelen uitvoeren bij zonsondergang. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouwen in traditionele Indiase kleding die Chhath Puja-rituelen uitvoeren bij zonsondergang.
  • Mensen in het water die aanbidden tijdens het Chhath Puja-zonsondergangritueel. — Chhath Puja Achtergronden
    Mensen in het water die aanbidden tijdens het Chhath Puja-zonsondergangritueel.
  • Twee vrouwen gieten water uit potten tijdens het Chhath Puja-festival onder een heldere zon. — Chhath Puja Achtergronden
    Twee vrouwen gieten water uit potten tijdens het Chhath Puja-festival onder een heldere zon.
  • Gouden zon die ondergaat boven water met Hindi-tekst voor Diwali-viering. — Chhath Puja Achtergronden
    Gouden zon die ondergaat boven water met Hindi-tekst voor Diwali-viering.
  • Chhath Puja festival offerboot met fruit en kalash onder een felle zon — Chhath Puja Achtergronden
    Chhath Puja festival offerboot met fruit en kalash onder een felle zon
  • Gelukkige Chhath Puja-groet met hangende olielampen en rituele voorwerpen op een dienblad. — Chhath Puja Achtergronden
    Gelukkige Chhath Puja-groet met hangende olielampen en rituele voorwerpen op een dienblad.
  • Groep mensen als silhouet bij zonsondergang die een goddelijke wagen met paarden en godin aanbidden — Chhath Puja Achtergronden
    Groep mensen als silhouet bij zonsondergang die een goddelijke wagen met paarden en godin aanbidden
  • Vrouw in traditionele sari giet water in rivier tijdens culturele ceremonie. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw in traditionele sari giet water in rivier tijdens culturele ceremonie.
  • Feestelijk Chhath Puja-offer met mand met fruit palmbladeren en ceremoniële voorwerpen onder een gouden zon — Chhath Puja Achtergronden
    Feestelijk Chhath Puja-offer met mand met fruit palmbladeren en ceremoniële voorwerpen onder een gouden zon
  • Twee vrouwen in kleurrijke traditionele kleding gieten water tijdens het Chhath Puja-festival onder een felle zon. — Chhath Puja Achtergronden
    Twee vrouwen in kleurrijke traditionele kleding gieten water tijdens het Chhath Puja-festival onder een felle zon.
  • Twee vrouwen in traditionele Indiase kledij die fruit aanbieden bij zonsondergang tijdens Chhath Puja. — Chhath Puja Achtergronden
    Twee vrouwen in traditionele Indiase kledij die fruit aanbieden bij zonsondergang tijdens Chhath Puja.
  • Vrouw in gele sari offert bij rivier met drijvende diyas bij zonsondergang voor Chhath Puja. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw in gele sari offert bij rivier met drijvende diyas bij zonsondergang voor Chhath Puja.
  • Chhath Puja festivalposter met godin, paarden en rituele voorwerpen op groene en gele achtergrond. — Chhath Puja Achtergronden
    Chhath Puja festivalposter met godin, paarden en rituele voorwerpen op groene en gele achtergrond.
  • Chhath Puja-godheid zittend op een strijdwagen met zeven witte paarden tegen een gloeiende oranje lucht. — Chhath Puja Achtergronden
    Chhath Puja-godheid zittend op een strijdwagen met zeven witte paarden tegen een gloeiende oranje lucht.
  • Vrouw in roze sari die fruitoffer houdt met brandende diya's bij zonsondergang voor Chhath Puja. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw in roze sari die fruitoffer houdt met brandende diya's bij zonsondergang voor Chhath Puja.
  • Twee vrouwen in traditionele Indiase kleding die gebeden en fruit aanbieden tijdens het Chhath Puja-festival bij zonsondergang. — Chhath Puja Achtergronden
    Twee vrouwen in traditionele Indiase kleding die gebeden en fruit aanbieden tijdens het Chhath Puja-festival bij zonsondergang.
  • Gestileerde vuurgolven met een stralende zonnestraal in warme verlooptonen — Chhath Puja Achtergronden
    Gestileerde vuurgolven met een stralende zonnestraal in warme verlooptonen
  • Vrouw in traditionele kleding die bloemen aanbiedt tijdens een hindoeïstisch festival onder een stralende zon. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw in traditionele kleding die bloemen aanbiedt tijdens een hindoeïstisch festival onder een stralende zon.
  • Vrouwen in kleurrijke traditionele kleding voeren een rivierritueel uit met brandende stokjes. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouwen in kleurrijke traditionele kleding voeren een rivierritueel uit met brandende stokjes.
  • Godin Durga zittend op een gouden strijdwagen getrokken door acht paarden met een stralende halo. — Chhath Puja Achtergronden
    Godin Durga zittend op een gouden strijdwagen getrokken door acht paarden met een stralende halo.
  • Hindoeïstische godheid op gouden strijdwagen met zeven paarden bij zonsondergang — Chhath Puja Achtergronden
    Hindoeïstische godheid op gouden strijdwagen met zeven paarden bij zonsondergang
  • Hand die brandende diya vasthoudt met zonsondergang en hangende lamp voor Diwali Puja-viering. — Chhath Puja Achtergronden
    Hand die brandende diya vasthoudt met zonsondergang en hangende lamp voor Diwali Puja-viering.
  • Vrouw in gele sari die fruit en snoep aanbiedt tijdens het Chhath Puja-festival. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw in gele sari die fruit en snoep aanbiedt tijdens het Chhath Puja-festival.
  • Chhath Puja-ritueel met boot van offers, palmbomen en zonsondergang in aquarelstijl — Chhath Puja Achtergronden
    Chhath Puja-ritueel met boot van offers, palmbomen en zonsondergang in aquarelstijl
  • Toegewijden bidden terwijl een goddelijke godin in een wagen over de oceaan rijdt bij zonsondergang. — Chhath Puja Achtergronden
    Toegewijden bidden terwijl een goddelijke godin in een wagen over de oceaan rijdt bij zonsondergang.
  • Feestelijk Chhath Puja offerblad met fruit, bloemen en snoepjes op heldergele achtergrond. — Chhath Puja Achtergronden
    Feestelijk Chhath Puja offerblad met fruit, bloemen en snoepjes op heldergele achtergrond.
  • Vrouw in oranje jurk in vijver met drijvende roze bloemblaadjes en fruitoferingen in de buurt. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw in oranje jurk in vijver met drijvende roze bloemblaadjes en fruitoferingen in de buurt.
  • Vrouwen in traditionele Indiase kledij die Chhath Puja-rituelen uitvoeren bij zonsondergang aan de oceaan. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouwen in traditionele Indiase kledij die Chhath Puja-rituelen uitvoeren bij zonsondergang aan de oceaan.
  • Drie vrouwen in traditionele Indiase kleding met offers tijdens het Chhath Puja-festival bij het water. — Chhath Puja Achtergronden
    Drie vrouwen in traditionele Indiase kleding met offers tijdens het Chhath Puja-festival bij het water.
  • Vrouw in traditionele sari houdt puja-dienblad in water onder zon en palmbladeren — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw in traditionele sari houdt puja-dienblad in water onder zon en palmbladeren
  • Vrouw die het Chhath Puja-ritueel uitvoert met offers onder een felle zon. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw die het Chhath Puja-ritueel uitvoert met offers onder een felle zon.
  • Lord Surya in gouden wagen met zeven paarden over oceaan bij zonsondergang — Chhath Puja Achtergronden
    Lord Surya in gouden wagen met zeven paarden over oceaan bij zonsondergang
  • Vrouwen in kleurrijke sari's voeren een rivierritueel uit met offers van bloemen en fruit. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouwen in kleurrijke sari's voeren een rivierritueel uit met offers van bloemen en fruit.
  • Drie mannen in witte en gele gewaden bidden in water met wierook. — Chhath Puja Achtergronden
    Drie mannen in witte en gele gewaden bidden in water met wierook.
  • Vrouw in groenblauw biedt fruit aan bij zonsondergang voor Chhath Puja-viering. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw in groenblauw biedt fruit aan bij zonsondergang voor Chhath Puja-viering.
  • Vrouw giet water tijdens Chhath Puja-festival onder kleurrijke lichten 's nachts. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw giet water tijdens Chhath Puja-festival onder kleurrijke lichten 's nachts.
  • Vrouw giet water naar de zon tijdens Chhath Puja festival in rivier met tempel — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw giet water naar de zon tijdens Chhath Puja festival in rivier met tempel
  • Silhouetten van mensen die bidden in water tijdens het Chhath Puja-festival bij zonsondergang. — Chhath Puja Achtergronden
    Silhouetten van mensen die bidden in water tijdens het Chhath Puja-festival bij zonsondergang.
  • Drie hindoeïstische godinnen op zwanen bij zonsondergang met Chhath Puja-groettekst. — Chhath Puja Achtergronden
    Drie hindoeïstische godinnen op zwanen bij zonsondergang met Chhath Puja-groettekst.
  • Vrouw in gele sari houdt offerblad naast diya-lampen voor het Chhath Puja-festival. — Chhath Puja Achtergronden
    Vrouw in gele sari houdt offerblad naast diya-lampen voor het Chhath Puja-festival.
  • Hindoeïstische godheid op een wagen met zeven witte paarden tijdens een puja-ceremonie — Chhath Puja Achtergronden
    Hindoeïstische godheid op een wagen met zeven witte paarden tijdens een puja-ceremonie
  • Anime-man in donker jasje rookt sigaret in rokerige omgeving. — Chhath Puja Achtergronden
    Anime-man in donker jasje rookt sigaret in rokerige omgeving.
  • Graffiti-stijl illustratie van Tupac Shakur met een rode bandana en druipende zwarte inkt effecten. — Chhath Puja Achtergronden
    Graffiti-stijl illustratie van Tupac Shakur met een rode bandana en druipende zwarte inkt effecten.
  • Anime-personage met donker haar en bril gekleed in wit colbert en beige broek. — Chhath Puja Achtergronden
    Anime-personage met donker haar en bril gekleed in wit colbert en beige broek.
  • Man in zonnebril en gouden kettingen poserend tegen een muur met kogelgaten. — Chhath Puja Achtergronden
    Man in zonnebril en gouden kettingen poserend tegen een muur met kogelgaten.
van 9

Toont 1–60 van 533 achtergronden

Veelgestelde vragen

Wordt er een vergoeding gevraagd voor deze Chhath Puja Achtergronden?

Geen cent. Je krijgt het schone origineel, geen voorbeeld.

Is dit een grote collectie Chhath Puja Achtergronden?

Je hebt 533 Chhath Puja Achtergronden om uit te kiezen. Het groeit gestaag in plaats van in grote hoeveelheden. Geen van hen zit achter een betaalmuur.

Wat dekt nog meer hetzelfde terrein als Chhath Puja Achtergronden?

Nauw verwante collecties zijn ocean, abstract art, god, night sky. Ze overlappen in thema maar niet in inhoud.

Zijn deze Chhath Puja Achtergronden liggend of staand?

Ja, in beide richtingen. Momenteel 50 breed en 10 hoog op deze pagina. Welke je ook kiest, het formaat is geregeld.