Achtergronden
Kleurplaten

Georgetown Achtergronden

Bladeren 74+ Georgetown Achtergronden om gratis te downloaden in HD & 4K

Je kijkt naar 74 Georgetown Achtergronden. Sommige neigen naar donker en stemmig; andere zijn helder genoeg voor een bureau overdag. Stel er een in als bureaubladachtergrond, laptop wallpaper of telefoonvergrendelingsscherm. Gratis te downloaden en gratis te houden.

Maak wallpapers met AI.
Vanuit een prompt, in seconden.
Gratis proberen
  • Studenten die loungen op gras bij historisch universiteitsgebouw met lentebomen — Georgetown Achtergronden
    Studenten die loungen op gras bij historisch universiteitsgebouw met lentebomen
  • Studenten lopen nabij een historisch stenen universiteitsgebouw met een klokkentoren. — Georgetown Achtergronden
    Studenten lopen nabij een historisch stenen universiteitsgebouw met een klokkentoren.
  • Studenten lopen over een bakstenen pad nabij een historisch stenen universiteitsgebouw met een klokkentoren. — Georgetown Achtergronden
    Studenten lopen over een bakstenen pad nabij een historisch stenen universiteitsgebouw met een klokkentoren.
  • Historisch stenen universiteitsgebouw met standbeeld en bloembedden onder blauwe lucht. — Georgetown Achtergronden
    Historisch stenen universiteitsgebouw met standbeeld en bloembedden onder blauwe lucht.
  • Gotisch universiteitsgebouw met stenen torenspitsen omgeven door herfstbomen en een campushek. — Georgetown Achtergronden
    Gotisch universiteitsgebouw met stenen torenspitsen omgeven door herfstbomen en een campushek.
  • Gotisch universiteitsgebouw met klokkentoren en studenten op het campusgazon. — Georgetown Achtergronden
    Gotisch universiteitsgebouw met klokkentoren en studenten op het campusgazon.
  • College football-team poserend op het veld voor het campusgebouw. — Georgetown Achtergronden
    College football-team poserend op het veld voor het campusgebouw.
  • Voetgangers wandelen door een levendige straat met marktkramen en historische bakstenen gebouwen. — Georgetown Achtergronden
    Voetgangers wandelen door een levendige straat met marktkramen en historische bakstenen gebouwen.
  • Roze gebouw met groenblauwe luiken en bloembakken op een zonnige straat. — Georgetown Achtergronden
    Roze gebouw met groenblauwe luiken en bloembakken op een zonnige straat.
  • Kleurrijke Victoriaanse huizen langs een zonnige stadsstraat met rode luifels en kale bomen. — Georgetown Achtergronden
    Kleurrijke Victoriaanse huizen langs een zonnige stadsstraat met rode luifels en kale bomen.
  • Drie studenten met rugzakken lopen op een zonnige dag naar een historisch universiteitsgebouw. — Georgetown Achtergronden
    Drie studenten met rugzakken lopen op een zonnige dag naar een historisch universiteitsgebouw.
  • Mensen lopen door een levendige, met baksteen geplaveide stedelijke steeg met winkels en bomen. — Georgetown Achtergronden
    Mensen lopen door een levendige, met baksteen geplaveide stedelijke steeg met winkels en bomen.
  • Drukke stadsstraat met voetgangers, fietsers en auto's nabij historische bakstenen gebouwen bij zonsondergang. — Georgetown Achtergronden
    Drukke stadsstraat met voetgangers, fietsers en auto's nabij historische bakstenen gebouwen bij zonsondergang.
  • Studenten lopen op een universiteitscampus nabij een historisch stenen gebouw op een zonnige dag. — Georgetown Achtergronden
    Studenten lopen op een universiteitscampus nabij een historisch stenen gebouw op een zonnige dag.
  • Historisch stenen universiteitsgebouw met klokkentoren omlijst door bomen op een bewolkte dag. — Georgetown Achtergronden
    Historisch stenen universiteitsgebouw met klokkentoren omlijst door bomen op een bewolkte dag.
  • Groot stenen universiteitsgebouw met torenspitsen met uitzicht op een rivier en groene bomen. — Georgetown Achtergronden
    Groot stenen universiteitsgebouw met torenspitsen met uitzicht op een rivier en groene bomen.
  • Roze tulpen bloeien voor een historisch universiteitsgebouw op een zonnige dag. — Georgetown Achtergronden
    Roze tulpen bloeien voor een historisch universiteitsgebouw op een zonnige dag.
  • Groep afgestudeerden in witte jurken en blauwe sjerpen poserend voor een historisch stenen gebouw. — Georgetown Achtergronden
    Groep afgestudeerden in witte jurken en blauwe sjerpen poserend voor een historisch stenen gebouw.
  • Vrouw in witte jurk voor kleurrijk roze en groenblauw gebouw met bloemen. — Georgetown Achtergronden
    Vrouw in witte jurk voor kleurrijk roze en groenblauw gebouw met bloemen.
  • Gotisch universiteitsgebouw met torenspitsen omgeven door groene bomen op een bewolkte dag. — Georgetown Achtergronden
    Gotisch universiteitsgebouw met torenspitsen omgeven door groene bomen op een bewolkte dag.
  • Rode bloemen voor een gotische kathedraal op een zonnige dag. — Georgetown Achtergronden
    Rode bloemen voor een gotische kathedraal op een zonnige dag.
  • Studenten verzamelen zich op het gras voor een historisch universiteitsgebouw op een zonnige dag. — Georgetown Achtergronden
    Studenten verzamelen zich op het gras voor een historisch universiteitsgebouw op een zonnige dag.
  • Bronzen standbeeld voor historisch stenen gebouw bij zonsondergang — Georgetown Achtergronden
    Bronzen standbeeld voor historisch stenen gebouw bij zonsondergang
  • Jonge man met Georgetown University-pet glimlacht voor het campusgebouw. — Georgetown Achtergronden
    Jonge man met Georgetown University-pet glimlacht voor het campusgebouw.
  • Historisch wit koloniaal gebouw met palmbomen en blauwe lucht — Georgetown Achtergronden
    Historisch wit koloniaal gebouw met palmbomen en blauwe lucht
  • Gotisch universiteitsgebouw omgeven door groene bomen en roze bloeiende bomen op een zonnige dag. — Georgetown Achtergronden
    Gotisch universiteitsgebouw omgeven door groene bomen en roze bloeiende bomen op een zonnige dag.
  • Mensen die lopen bij een universiteitspoort met een stenen gebouw en klokkentoren op de achtergrond. — Georgetown Achtergronden
    Mensen die lopen bij een universiteitspoort met een stenen gebouw en klokkentoren op de achtergrond.
  • Gotisch universiteitsgebouw met klokkentoren en studenten op het campusgras. — Georgetown Achtergronden
    Gotisch universiteitsgebouw met klokkentoren en studenten op het campusgras.
  • Een persoon roeit een boot op een meer omgeven door herfstbladeren en universiteitsgebouwen. — Georgetown Achtergronden
    Een persoon roeit een boot op een meer omgeven door herfstbladeren en universiteitsgebouwen.
  • Historische gebouwen in het centrum verlicht door zonsondergang met kleurrijke lucht — Georgetown Achtergronden
    Historische gebouwen in het centrum verlicht door zonsondergang met kleurrijke lucht
  • Gotisch universiteitsgebouw met stenen torens en mensen die over de campus lopen. — Georgetown Achtergronden
    Gotisch universiteitsgebouw met stenen torens en mensen die over de campus lopen.
  • Gotisch universiteitsgebouw met stenen torens en boogramen onder blauwe lucht — Georgetown Achtergronden
    Gotisch universiteitsgebouw met stenen torens en boogramen onder blauwe lucht
  • Luchtfoto van een zonnig stadje aan het water met een klokkentoren en boten op de rivier. — Georgetown Achtergronden
    Luchtfoto van een zonnig stadje aan het water met een klokkentoren en boten op de rivier.
  • Historisch stenen universiteitsgebouw met standbeeld en bloemperken onder blauwe lucht. — Georgetown Achtergronden
    Historisch stenen universiteitsgebouw met standbeeld en bloemperken onder blauwe lucht.
  • Rij kleurrijke historische huizen met boogramen en kale bomen tegen een blauwe lucht. — Georgetown Achtergronden
    Rij kleurrijke historische huizen met boogramen en kale bomen tegen een blauwe lucht.
  • Roze en paarse tulpen en hyacinten bloeien voor historisch stenen universiteitsgebouw op zonnige dag. — Georgetown Achtergronden
    Roze en paarse tulpen en hyacinten bloeien voor historisch stenen universiteitsgebouw op zonnige dag.
  • Twee studenten die op een zonnig campuspad lopen nabij een bakstenen gebouw en een ijzeren hek. — Georgetown Achtergronden
    Twee studenten die op een zonnig campuspad lopen nabij een bakstenen gebouw en een ijzeren hek.
  • Studenten lopen langs een historisch universiteitsgebouw met kleurrijke tulpen ervoor. — Georgetown Achtergronden
    Studenten lopen langs een historisch universiteitsgebouw met kleurrijke tulpen ervoor.
  • Voetbalteam poserend voor historisch stenen gebouw met groene bomen. — Georgetown Achtergronden
    Voetbalteam poserend voor historisch stenen gebouw met groene bomen.
  • Witte bulldog zittend op bakstenen pad met 'Congrats Class of 2026'-bord voor universiteitsgebouw. — Georgetown Achtergronden
    Witte bulldog zittend op bakstenen pad met 'Congrats Class of 2026'-bord voor universiteitsgebouw.
  • Een student loopt naar een historisch universiteitsgebouw op een zonnige lentedag. — Georgetown Achtergronden
    Een student loopt naar een historisch universiteitsgebouw op een zonnige lentedag.
  • Drie vrouwen winkelen op een levendige stadsstraat met muurschilderingen en bakstenen bestrating. — Georgetown Achtergronden
    Drie vrouwen winkelen op een levendige stadsstraat met muurschilderingen en bakstenen bestrating.
  • Een rivier met boten stroomt langs een stad met een stenen brug en historische gebouwen. — Georgetown Achtergronden
    Een rivier met boten stroomt langs een stad met een stenen brug en historische gebouwen.
  • Mensen in een boot op een rivier bij een groen huis en een stenen kathedraal op een heuvel. — Georgetown Achtergronden
    Mensen in een boot op een rivier bij een groen huis en een stenen kathedraal op een heuvel.
  • Witte kerk in een kleurrijke stad met groen en wegen onder een bewolkte hemel. — Georgetown Achtergronden
    Witte kerk in een kleurrijke stad met groen en wegen onder een bewolkte hemel.
  • Universiteitsgebouw met banner en standbeeld op de campus — Georgetown Achtergronden
    Universiteitsgebouw met banner en standbeeld op de campus
  • Gotische kathedraal op herfstheuvel met bakstenen gebouwen en heldere lucht — Georgetown Achtergronden
    Gotische kathedraal op herfstheuvel met bakstenen gebouwen en heldere lucht
  • Een historische skyline van de stad met gotische torenspitsen en rode bakstenen gebouwen omgeven door groene bomen in de schemering. — Georgetown Achtergronden
    Een historische skyline van de stad met gotische torenspitsen en rode bakstenen gebouwen omgeven door groene bomen in de schemering.
  • Zonsopkomst boven een groot bakstenen ziekenhuis met aangelegde tuinen en helderblauwe lucht. — Georgetown Achtergronden
    Zonsopkomst boven een groot bakstenen ziekenhuis met aangelegde tuinen en helderblauwe lucht.
  • Georgetown University collage met campusoriëntatiepunten, tekst en een bulldog-mascotte. — Georgetown Achtergronden
    Georgetown University collage met campusoriëntatiepunten, tekst en een bulldog-mascotte.
  • Modern universiteitsgebouw met klokkentoren onder felle zon en kale bomen — Georgetown Achtergronden
    Modern universiteitsgebouw met klokkentoren onder felle zon en kale bomen
  • Donkere silhouet van kathedraalspitsen tegen een schemerlucht met oranje en paarse tinten. — Georgetown Achtergronden
    Donkere silhouet van kathedraalspitsen tegen een schemerlucht met oranje en paarse tinten.
  • Herfstcampus met kleurrijke bomen en historische gebouwen weerspiegeld in een rustige rivier bij zonsondergang. — Georgetown Achtergronden
    Herfstcampus met kleurrijke bomen en historische gebouwen weerspiegeld in een rustige rivier bij zonsondergang.
  • Groot stenen universiteitsgebouw met klokkentoren en mensen die op de campus lopen — Georgetown Achtergronden
    Groot stenen universiteitsgebouw met klokkentoren en mensen die op de campus lopen
  • Gotisch universiteitsgebouw met stenen torens en mensen die over de campus lopen in de schemering. — Georgetown Achtergronden
    Gotisch universiteitsgebouw met stenen torens en mensen die over de campus lopen in de schemering.
  • Drie gebogen deuren met glaspanelen en lantaarns die 's nachts gloeien op een stenen gebouw. — Georgetown Achtergronden
    Drie gebogen deuren met glaspanelen en lantaarns die 's nachts gloeien op een stenen gebouw.
  • Bleed Hoya Blue slogan met G-logo op blauwe achtergrond — Georgetown Achtergronden
    Bleed Hoya Blue slogan met G-logo op blauwe achtergrond
  • Groot bakstenen universiteitsgebouw met torens en groen gazon onder blauwe lucht — Georgetown Achtergronden
    Groot bakstenen universiteitsgebouw met torens en groen gazon onder blauwe lucht
  • Historisch stenen universiteitsgebouw met torenspits en groene gazons onder blauwe hemel — Georgetown Achtergronden
    Historisch stenen universiteitsgebouw met torenspits en groene gazons onder blauwe hemel
  • Voetballer in wit uniform dribbelt bal met 'We Are Georgetown' tekst en campusgebouwen op de achtergrond. — Georgetown Achtergronden
    Voetballer in wit uniform dribbelt bal met 'We Are Georgetown' tekst en campusgebouwen op de achtergrond.
van 2

Toont 1–60 van 74 achtergronden

Veelgestelde vragen

Kan ik deze Georgetown Achtergronden downloaden zonder me aan te melden?

Gratis te downloaden. Geen watermerk, geen val met verminderde kwaliteit.

Is er een mobiele versie van deze Georgetown Achtergronden?

Zowel verticaal als horizontaal is op voorraad. Hiervan zijn 4 verticaal en 56 horizontaal. Kies op apparaat en download.

Zijn er naburige sets van Georgetown Achtergronden?

Verwante collecties: basketball, discovery, pride, sports.

Hoe groot is deze collectie Georgetown Achtergronden?

Op dit moment 74 Georgetown Achtergronden. Het cijfer stijgt de meeste weken. Je kunt er elk van nemen zonder kosten.