Achtergronden
Kleurplaten

Sadhguru Achtergronden

Bladeren 98+ Sadhguru Achtergronden om gratis te downloaden in HD & 4K

Onze Sadhguru Achtergronden-collectie telt momenteel 98 afbeeldingen. De mix omvat zowel rustige, minimalistische stukken als gedurfde, contrastrijke. Goed op een breedbeeldmonitor, een open laptop op een bureau, of een telefoon in je zak. Downloads zijn gratis en direct — er is niets om je voor aan te melden. Scroll verder voor meer, of spring naar een naburige collectie hieronder.

Maak wallpapers met AI.
Vanuit een prompt, in seconden.
Gratis proberen
  • Een spirituele wijze die mediteert met gesloten ogen in een serene pose. — Sadhguru Achtergronden
    Een spirituele wijze die mediteert met gesloten ogen in een serene pose.
  • Een oudere man met een witte baard spreekt in een microfoon terwijl hij gebaart. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere man met een witte baard spreekt in een microfoon terwijl hij gebaart.
  • Een oudere man met witte baard en tulband in biddende houding tegen een blauwe geometrische achtergrond. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere man met witte baard en tulband in biddende houding tegen een blauwe geometrische achtergrond.
  • Een oudere man met een lange witte baard houdt een handtrommel in een donkere studio. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere man met een lange witte baard houdt een handtrommel in een donkere studio.
  • Wijze man met lange grijze baard en oranje tulband die de kijker recht aankijkt. — Sadhguru Achtergronden
    Wijze man met lange grijze baard en oranje tulband die de kijker recht aankijkt.
  • Een oudere man met een lange witte baard en zwarte tulband zweeft boven een stad 's nachts. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere man met een lange witte baard en zwarte tulband zweeft boven een stad 's nachts.
  • Een wijze oudere man met een lange witte baard en tulband glimlacht zachtjes terwijl hij zijn handen vouwt. — Sadhguru Achtergronden
    Een wijze oudere man met een lange witte baard en tulband glimlacht zachtjes terwijl hij zijn handen vouwt.
  • Een oudere man met een lange witte baard en tulband in biddende houding. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere man met een lange witte baard en tulband in biddende houding.
  • Een glimlachende man met een lange baard en tulband in zwart-wit. — Sadhguru Achtergronden
    Een glimlachende man met een lange baard en tulband in zwart-wit.
  • Een spirituele leider met een lange witte baard en tulband spreekt op het podium. — Sadhguru Achtergronden
    Een spirituele leider met een lange witte baard en tulband spreekt op het podium.
  • Een serene oude wijze met een lange witte baard zit onder een boom, gekleed in kleurrijke kleding. — Sadhguru Achtergronden
    Een serene oude wijze met een lange witte baard zit onder een boom, gekleed in kleurrijke kleding.
  • Een glimlachende oudere man met een lange witte baard en tulband tegen een gele achtergrond. — Sadhguru Achtergronden
    Een glimlachende oudere man met een lange witte baard en tulband tegen een gele achtergrond.
  • Een bebaarde man in tulband bidt met gevouwen handen in gedimd licht. — Sadhguru Achtergronden
    Een bebaarde man in tulband bidt met gevouwen handen in gedimd licht.
  • Een man met een lange baard en tulband vouwt zijn handen in gebed tegen een donkere achtergrond. — Sadhguru Achtergronden
    Een man met een lange baard en tulband vouwt zijn handen in gebed tegen een donkere achtergrond.
  • Een oudere man met een lange witte baard en zwarte tulband vouwt zijn handen in gebed. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere man met een lange witte baard en zwarte tulband vouwt zijn handen in gebed.
  • Een wijze oudere man met een lange witte baard en tulband kijkt plechtig in de camera. — Sadhguru Achtergronden
    Een wijze oudere man met een lange witte baard en tulband kijkt plechtig in de camera.
  • Een spirituele man met een lange witte baard en tulband gebaart kalm terwijl hij gewaden draagt. — Sadhguru Achtergronden
    Een spirituele man met een lange witte baard en tulband gebaart kalm terwijl hij gewaden draagt.
  • Een wijze man met een lange witte baard en tulband in een donker, contemplatief portret. — Sadhguru Achtergronden
    Een wijze man met een lange witte baard en tulband in een donker, contemplatief portret.
  • Serene oudere man met lange witte baard en tulband in donkere omgeving — Sadhguru Achtergronden
    Serene oudere man met lange witte baard en tulband in donkere omgeving
  • Een oudere man met een lange witte baard en tulband draagt een geborduurde mantel binnenshuis. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere man met een lange witte baard en tulband draagt een geborduurde mantel binnenshuis.
  • Een oudere man met een lange witte baard en tulband kijkt serieus in de camera onder kleurrijke lichten. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere man met een lange witte baard en tulband kijkt serieus in de camera onder kleurrijke lichten.
  • Close-upportret van een wijze man met lange witte baard en oranje tulband tegen zwarte achtergrond. — Sadhguru Achtergronden
    Close-upportret van een wijze man met lange witte baard en oranje tulband tegen zwarte achtergrond.
  • Een oudere man met een lange witte baard en tulband, ogen gesloten in vredige contemplatie. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere man met een lange witte baard en tulband, ogen gesloten in vredige contemplatie.
  • Man met witte baard en zonnebril in geel 'Save Our Soil' shirt bij podium. — Sadhguru Achtergronden
    Man met witte baard en zonnebril in geel 'Save Our Soil' shirt bij podium.
  • Een oudere man met een lange witte baard en tulband zit rustig in weelderige omgeving. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere man met een lange witte baard en tulband zit rustig in weelderige omgeving.
  • Een oudere man met een lange witte baard en tulband in een biddende houding. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere man met een lange witte baard en tulband in een biddende houding.
  • Een sereen portret van een oudere man met een lange witte baard en tulband. — Sadhguru Achtergronden
    Een sereen portret van een oudere man met een lange witte baard en tulband.
  • Portret van Sadguru Jaggi Vasudev met witte baard en oranje tulband op zwarte achtergrond. — Sadhguru Achtergronden
    Portret van Sadguru Jaggi Vasudev met witte baard en oranje tulband op zwarte achtergrond.
  • Een beschouwende oudere met een lange witte baard en tulband in gedimd licht. — Sadhguru Achtergronden
    Een beschouwende oudere met een lange witte baard en tulband in gedimd licht.
  • Een oudere man met lange baard en tulband, ogen gesloten in vredige overpeinzing. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere man met lange baard en tulband, ogen gesloten in vredige overpeinzing.
  • Een wijze man met een witte baard en tulband vouwt zijn handen in gebed. — Sadhguru Achtergronden
    Een wijze man met een witte baard en tulband vouwt zijn handen in gebed.
  • Een man met een lange witte baard en zwarte tulband in een meditatieve houding met gevouwen handen. — Sadhguru Achtergronden
    Een man met een lange witte baard en zwarte tulband in een meditatieve houding met gevouwen handen.
  • Een oudere man met een lange witte baard en tulband zit rustig in een kleurrijke gestreepte sjaal. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere man met een lange witte baard en tulband zit rustig in een kleurrijke gestreepte sjaal.
  • Een oudere man met een lange witte baard en tulband in biddende houding. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere man met een lange witte baard en tulband in biddende houding.
  • Een oudere spirituele man met een lange witte baard die vredig mediteert. — Sadhguru Achtergronden
    Een oudere spirituele man met een lange witte baard die vredig mediteert.
  • Profielsilhouet van een bebaarde man met een oranje tulband tegen een zwarte achtergrond. — Sadhguru Achtergronden
    Profielsilhouet van een bebaarde man met een oranje tulband tegen een zwarte achtergrond.
  • Een sereen portret van een oudere man met een lange witte baard en tulband tegen een blauwe geometrische achtergrond. — Sadhguru Achtergronden
    Een sereen portret van een oudere man met een lange witte baard en tulband tegen een blauwe geometrische achtergrond.
  • Een bebaarde man in donkere kleding houdt een tamboerijn in een zwart-wit portret. — Sadhguru Achtergronden
    Een bebaarde man in donkere kleding houdt een tamboerijn in een zwart-wit portret.
  • Zelda Tears of the Kingdom-logo met een zwaard door een Z met groene tribale ontwerpen. — Sadhguru Achtergronden
    Zelda Tears of the Kingdom-logo met een zwaard door een Z met groene tribale ontwerpen.
  • Een vrouw in een groene jurk met een hartvormige kralenketting poserend in een studio. — Sadhguru Achtergronden
    Een vrouw in een groene jurk met een hartvormige kralenketting poserend in een studio.
  • Een vrouw met donker haar in een knot en rode lippen met geometrische oorbellen in een studio portret. — Sadhguru Achtergronden
    Een vrouw met donker haar in een knot en rode lippen met geometrische oorbellen in een studio portret.
  • Cartoon hindoeïstische godheid met meerdere hoofden die zwaarden en festivaltekst eronder vasthoudt. — Sadhguru Achtergronden
    Cartoon hindoeïstische godheid met meerdere hoofden die zwaarden en festivaltekst eronder vasthoudt.
  • Anime-meisje met zilverkleurig haar dat een groene pluchen octopus vasthoudt, omringd door gloeiende blauwe vlinders 's nachts. — Sadhguru Achtergronden
    Anime-meisje met zilverkleurig haar dat een groene pluchen octopus vasthoudt, omringd door gloeiende blauwe vlinders 's nachts.
  • Anime-meisje met blauw haar en vossenoren houdt een gloeiende ijsbol in een besneeuwde hemel. — Sadhguru Achtergronden
    Anime-meisje met blauw haar en vossenoren houdt een gloeiende ijsbol in een besneeuwde hemel.
  • MMA-vechter Shamil Abdurakhimov met zijn win-verlies-record weergegeven. — Sadhguru Achtergronden
    MMA-vechter Shamil Abdurakhimov met zijn win-verlies-record weergegeven.
  • Een ronde grijze en witte anime Pokémon met gele wangen en een grijze staart. — Sadhguru Achtergronden
    Een ronde grijze en witte anime Pokémon met gele wangen en een grijze staart.
  • Vintage schoolklasfoto met leerlingen en leraren op trappen. — Sadhguru Achtergronden
    Vintage schoolklasfoto met leerlingen en leraren op trappen.
  • Anime-meisje met rode ogen en zwart-rode vleugels dat een rode bloem vasthoudt. — Sadhguru Achtergronden
    Anime-meisje met rode ogen en zwart-rode vleugels dat een rode bloem vasthoudt.
  • Blauwgehuide hindoeïstische godheid met tijgerhuid en schedels te midden van vuur en bliksem. — Sadhguru Achtergronden
    Blauwgehuide hindoeïstische godheid met tijgerhuid en schedels te midden van vuur en bliksem.
  • Gouden boeddhistische stoepa met beschilderde ogen en kleurrijke gebedsvlaggen tegen een teal lucht. — Sadhguru Achtergronden
    Gouden boeddhistische stoepa met beschilderde ogen en kleurrijke gebedsvlaggen tegen een teal lucht.
  • Anime-meisje met vleugels zittend op klifrand met uitzicht op rijstterrassen bij zonsondergang. — Sadhguru Achtergronden
    Anime-meisje met vleugels zittend op klifrand met uitzicht op rijstterrassen bij zonsondergang.
  • Een vrouw in een zwarte strapless jurk met rode lippenstift en gouden oorbellen die poseert in een studio. — Sadhguru Achtergronden
    Een vrouw in een zwarte strapless jurk met rode lippenstift en gouden oorbellen die poseert in een studio.
  • Blauwhuidige hindoeïstische god met cobra en drietand in dynamische pose. — Sadhguru Achtergronden
    Blauwhuidige hindoeïstische god met cobra en drietand in dynamische pose.
  • Anime-meisje in kimono met parasol en rondzwevende kersenbloesems. — Sadhguru Achtergronden
    Anime-meisje in kimono met parasol en rondzwevende kersenbloesems.
  • Groots blauw en goud betegeld moskee-interieur met ingewikkelde geometrische patronen en gewelfde plafonds. — Sadhguru Achtergronden
    Groots blauw en goud betegeld moskee-interieur met ingewikkelde geometrische patronen en gewelfde plafonds.
  • Vrouw in lichtblauwe jurk en haarband met pareloorbellen en rode lippenstift lachend buiten — Sadhguru Achtergronden
    Vrouw in lichtblauwe jurk en haarband met pareloorbellen en rode lippenstift lachend buiten
  • Een vrouw in een blauw gestreept blazer en parelketting met gloeiend tegenlicht en donker haar. — Sadhguru Achtergronden
    Een vrouw in een blauw gestreept blazer en parelketting met gloeiend tegenlicht en donker haar.
  • Een man in een wit T-shirt wijst naar de camera met een vriendelijke glimlach tegen een blauwe achtergrond. — Sadhguru Achtergronden
    Een man in een wit T-shirt wijst naar de camera met een vriendelijke glimlach tegen een blauwe achtergrond.
  • Een witte boeddhistische stoepa met gouden spits onder donkere stormachtige hemel met gebedsvlaggen. — Sadhguru Achtergronden
    Een witte boeddhistische stoepa met gouden spits onder donkere stormachtige hemel met gebedsvlaggen.
  • Vrouw met blauwe gezichtsverf en traditionele sieraden bij een feestelijk evenement. — Sadhguru Achtergronden
    Vrouw met blauwe gezichtsverf en traditionele sieraden bij een feestelijk evenement.
van 2

Toont 1–60 van 98 achtergronden

Veelgestelde vragen

Zijn er veel Sadhguru Achtergronden om door te bladeren?

We hebben momenteel 98 Sadhguru Achtergronden in de lijst. Downloads zijn gratis en vereisen geen aanmelding.

Wat moet ik bekijken na Sadhguru Achtergronden?

Probeer yogi, hearts hierna. Elke houdt zijn eigen lijst.

Heb ik een account nodig om deze Sadhguru Achtergronden te downloaden?

Er zijn geen kosten. Aanmelden is niet vereist. Volledige resolutie is gratis en ongemarkeerd.

Komen deze Sadhguru Achtergronden in een verticale format?

U vindt beide oriëntaties. Op deze pagina zijn 43 liggend en 17 staand. Pas de vorm aan het scherm aan en je bent klaar.