Achtergronden
Kleurplaten

Outer Wilds Achtergronden

Bladeren 161+ Outer Wilds Achtergronden om gratis te downloaden in HD & 4K

Hieronder vind je 161 Outer Wilds Achtergronden. Stijlen variëren van fotografisch tot geïllustreerd, dus de toon kun je zelf bepalen. Werkt op een ultrawide, een 13-inch laptop of een handset. Downloads zijn gratis en direct — er is niets om je voor aan te melden. Vergelijkbare collecties zijn onderaan gelinkt als dit niet helemaal is wat je zoekt.

Maak wallpapers met AI.
Vanuit een prompt, in seconden.
Gratis proberen
  • Een kampvuur verlicht een bos 's nachts onder een sterrenhemel met een zichtbare schotelantenne. — Outer Wilds Achtergronden
    Een kampvuur verlicht een bos 's nachts onder een sterrenhemel met een zichtbare schotelantenne.
  • Silhouet van een persoon bij een kampvuur in een bos onder een sterrenhemel met een gloeiende rookspoor. — Outer Wilds Achtergronden
    Silhouet van een persoon bij een kampvuur in een bos onder een sterrenhemel met een gloeiende rookspoor.
  • Astronaut drijft in de ruimte boven een blauwe planeet met kleurrijke buitenaardse werelden in de buurt. — Outer Wilds Achtergronden
    Astronaut drijft in de ruimte boven een blauwe planeet met kleurrijke buitenaardse werelden in de buurt.
  • Robot speelt banjo bij kampvuur op drijvend eiland onder sterren — Outer Wilds Achtergronden
    Robot speelt banjo bij kampvuur op drijvend eiland onder sterren
  • Avonturiers verzamelen zich rond een kampvuur onder een gloeiende magische bol in een donker bos. — Outer Wilds Achtergronden
    Avonturiers verzamelen zich rond een kampvuur onder een gloeiende magische bol in een donker bos.
  • Ruimteschip op buitenaardse planeet 's nachts met gloeiende sterren en oranje titeltekst. — Outer Wilds Achtergronden
    Ruimteschip op buitenaardse planeet 's nachts met gloeiende sterren en oranje titeltekst.
  • Gesilhouetteerde dennenbomen omlijsten een uitzicht op gloeiende kosmische nevels en planeten in een sterrenhemel. — Outer Wilds Achtergronden
    Gesilhouetteerde dennenbomen omlijsten een uitzicht op gloeiende kosmische nevels en planeten in een sterrenhemel.
  • Een kind als astronaut roostert een marshmallow bij een kampvuur onder sterren. — Outer Wilds Achtergronden
    Een kind als astronaut roostert een marshmallow bij een kampvuur onder sterren.
  • Een cartoon ruimteschip dat door de ruimte vliegt nabij Saturnus en een gloeiende nevel. — Outer Wilds Achtergronden
    Een cartoon ruimteschip dat door de ruimte vliegt nabij Saturnus en een gloeiende nevel.
  • Een astronaut waadt door donker water en houdt een gloeiende lantaarn vast nabij ondergedoken wrakstukken. — Outer Wilds Achtergronden
    Een astronaut waadt door donker water en houdt een gloeiende lantaarn vast nabij ondergedoken wrakstukken.
  • Een cartoonastronaut speelt banjo onder sterren bij vaten in een sci-fi-spelscène. — Outer Wilds Achtergronden
    Een cartoonastronaut speelt banjo onder sterren bij vaten in een sci-fi-spelscène.
  • Een enorme wervelende waterdraaikolk die stenen en rode bladeren in zijn diepten trekt. — Outer Wilds Achtergronden
    Een enorme wervelende waterdraaikolk die stenen en rode bladeren in zijn diepten trekt.
  • Astronaut in ruimtepak kijkt naar planeten door helmvizier tegen sterrenhemel. — Outer Wilds Achtergronden
    Astronaut in ruimtepak kijkt naar planeten door helmvizier tegen sterrenhemel.
  • Pixel-art astronaut met jetpack tussen rotsachtige kliffen onder sterrenhemel met vurige meteoren. — Outer Wilds Achtergronden
    Pixel-art astronaut met jetpack tussen rotsachtige kliffen onder sterrenhemel met vurige meteoren.
  • Astronaut drijft door de ruimte nabij gigantische stekelige buitenaardse wezens en gloeiende blauwe kristallen. — Outer Wilds Achtergronden
    Astronaut drijft door de ruimte nabij gigantische stekelige buitenaardse wezens en gloeiende blauwe kristallen.
  • Verticale ruimtescène uit Outer Wilds met planeten en sterren. — Outer Wilds Achtergronden
    Verticale ruimtescène uit Outer Wilds met planeten en sterren.
  • Een cartoon zonnestelsel met een zon en planeten die in de ruimte ronddraaien. — Outer Wilds Achtergronden
    Een cartoon zonnestelsel met een zon en planeten die in de ruimte ronddraaien.
  • Een eenzame figuur bij een kampvuur in een bos 's nachts met een neergestort ruimteschip en sterrenhemel. — Outer Wilds Achtergronden
    Een eenzame figuur bij een kampvuur in een bos 's nachts met een neergestort ruimteschip en sterrenhemel.
  • Een ruimteschip op een besneeuwde buitenaardse wereld met gloeiende bomen en sterren — Outer Wilds Achtergronden
    Een ruimteschip op een besneeuwde buitenaardse wereld met gloeiende bomen en sterren
  • Bossilhouet onder een levendige kosmische hemel met gloeiende planeten en nevels. — Outer Wilds Achtergronden
    Bossilhouet onder een levendige kosmische hemel met gloeiende planeten en nevels.
  • Buitenaards kampvuur onder een halvemaan met zwevende planeten en een vliegend wezen. — Outer Wilds Achtergronden
    Buitenaards kampvuur onder een halvemaan met zwevende planeten en een vliegend wezen.
  • Een persoon bij een kampvuur in een bos 's nachts met een raket op de achtergrond. — Outer Wilds Achtergronden
    Een persoon bij een kampvuur in een bos 's nachts met een raket op de achtergrond.
  • Een persoon en een hond op een planeet kijken naar een gloeiende straal die opstijgt in een sterrenhemel. — Outer Wilds Achtergronden
    Een persoon en een hond op een planeet kijken naar een gloeiende straal die opstijgt in een sterrenhemel.
  • Een gloeiende oranje zon met kleurrijke planeten en een komeet in een sterrenrijke ruimtescène. — Outer Wilds Achtergronden
    Een gloeiende oranje zon met kleurrijke planeten en een komeet in een sterrenrijke ruimtescène.
  • Cartoonduiker die gitaar speelt bij kampvuur onder palmbomen 's nachts. — Outer Wilds Achtergronden
    Cartoonduiker die gitaar speelt bij kampvuur onder palmbomen 's nachts.
  • Dennenboomsilhouetten kijken naar een levendige kosmische hemel met gloeiende nevels en planeten. — Outer Wilds Achtergronden
    Dennenboomsilhouetten kijken naar een levendige kosmische hemel met gloeiende nevels en planeten.
  • Futuristisch ruimtestation in een baan om een rode planeet met een ruimteschip in een sterrenhemel. — Outer Wilds Achtergronden
    Futuristisch ruimtestation in een baan om een rode planeet met een ruimteschip in een sterrenhemel.
  • Gestileerd zonnestelsel met planeten en banen in zwart en wit. — Outer Wilds Achtergronden
    Gestileerd zonnestelsel met planeten en banen in zwart en wit.
  • Gepantserde persoon die marshmallows roostert bij kampvuur in donker bos. — Outer Wilds Achtergronden
    Gepantserde persoon die marshmallows roostert bij kampvuur in donker bos.
  • Een gloeiende groene bol in een sterrenhemel omlijst door bomen en een houten constructie. — Outer Wilds Achtergronden
    Een gloeiende groene bol in een sterrenhemel omlijst door bomen en een houten constructie.
  • Een gloeiende groene planeet gezien vanaf een houten toren in een sterrenbos bij nacht. — Outer Wilds Achtergronden
    Een gloeiende groene planeet gezien vanaf een houten toren in een sterrenbos bij nacht.
  • Ruimteschip vliegt langs een blauwe planeet met gloeiende buitenaardse planten en een nevel in de ruimte. — Outer Wilds Achtergronden
    Ruimteschip vliegt langs een blauwe planeet met gloeiende buitenaardse planten en een nevel in de ruimte.
  • Witte geometrische sterrenuitbarsting op donkere teal achtergrond — Outer Wilds Achtergronden
    Witte geometrische sterrenuitbarsting op donkere teal achtergrond
  • Een donkere grot met rode rotsformaties en een gloeiend blauw raam erboven. — Outer Wilds Achtergronden
    Een donkere grot met rode rotsformaties en een gloeiend blauw raam erboven.
  • Een gloeiend groen hert met gewei staart door een donker bos. — Outer Wilds Achtergronden
    Een gloeiend groen hert met gewei staart door een donker bos.
  • Dennenbomen onder een sterrenhemel met gloeiende planeten en een halve maan. — Outer Wilds Achtergronden
    Dennenbomen onder een sterrenhemel met gloeiende planeten en een halve maan.
  • Futuristische koepel en telescoop in een bos bij zonsondergang. — Outer Wilds Achtergronden
    Futuristische koepel en telescoop in een bos bij zonsondergang.
  • Een gepantserde ontdekkingsreiziger loopt door een donker bos verlicht door gloeiende lichten. — Outer Wilds Achtergronden
    Een gepantserde ontdekkingsreiziger loopt door een donker bos verlicht door gloeiende lichten.
  • Een cartoonduiker speelt banjo onder water tussen koraal en gloeiende rotsen. — Outer Wilds Achtergronden
    Een cartoonduiker speelt banjo onder water tussen koraal en gloeiende rotsen.
  • Outer Wilds spelomslag met oranje planeten en zwarte silhouetten tegen een verloopachtergrond. — Outer Wilds Achtergronden
    Outer Wilds spelomslag met oranje planeten en zwarte silhouetten tegen een verloopachtergrond.
  • Twee buitenaardse figuren in groenblauwe gewaden kijken naar een gloeiende paarse steruitbarsting in een donkere kamer. — Outer Wilds Achtergronden
    Twee buitenaardse figuren in groenblauwe gewaden kijken naar een gloeiende paarse steruitbarsting in een donkere kamer.
  • Een cartoonduiker speelt banjo in een gloeiende alienjungle onder een boom. — Outer Wilds Achtergronden
    Een cartoonduiker speelt banjo in een gloeiende alienjungle onder een boom.
  • Silhouetfiguur die een gloeiende spiraalwerveling tegemoet ziet in een donkere kosmische scène. — Outer Wilds Achtergronden
    Silhouetfiguur die een gloeiende spiraalwerveling tegemoet ziet in een donkere kosmische scène.
  • Een donker wezen houdt een gloeiende bol en een klein bos in zijn hand. — Outer Wilds Achtergronden
    Een donker wezen houdt een gloeiende bol en een klein bos in zijn hand.
  • Een donkere houten veranda verlicht door gloeiende lantaarns met een boomversierde deur. — Outer Wilds Achtergronden
    Een donkere houten veranda verlicht door gloeiende lantaarns met een boomversierde deur.
  • Ruimteverkenner op buitenaardse planeet met gloeiende planten en dinosaurusbotten. — Outer Wilds Achtergronden
    Ruimteverkenner op buitenaardse planeet met gloeiende planten en dinosaurusbotten.
  • Ruimteschipcockpit met houten vloeren en rood-witte strepen met uitzicht op een gloeiende groene planeet. — Outer Wilds Achtergronden
    Ruimteschipcockpit met houten vloeren en rood-witte strepen met uitzicht op een gloeiende groene planeet.
  • Tekst wild cove over een bostafereel met zonnestralen en mist — Outer Wilds Achtergronden
    Tekst wild cove over een bostafereel met zonnestralen en mist
  • Een bruine agoeti met gespikkelde vacht staat alert tussen levendig groen gebladerte. — Outer Wilds Achtergronden
    Een bruine agoeti met gespikkelde vacht staat alert tussen levendig groen gebladerte.
  • Een kleine harige lemming die door kleurrijke planten gluurt in een natuurlijke omgeving. — Outer Wilds Achtergronden
    Een kleine harige lemming die door kleurrijke planten gluurt in een natuurlijke omgeving.
  • Mannelijke impala met grote gebogen hoorns die in goudgeel gras staat. — Outer Wilds Achtergronden
    Mannelijke impala met grote gebogen hoorns die in goudgeel gras staat.
  • Een kleine grijze woelmuis in droog gras onder fel zonlicht. — Outer Wilds Achtergronden
    Een kleine grijze woelmuis in droog gras onder fel zonlicht.
  • Een hyena in natuurlijke habitat tussen droog gras en stenen. — Outer Wilds Achtergronden
    Een hyena in natuurlijke habitat tussen droog gras en stenen.
  • Jonge gestreepte hyena staand in Afrikaanse savanne grasland — Outer Wilds Achtergronden
    Jonge gestreepte hyena staand in Afrikaanse savanne grasland
  • Een wilde kat met groene ogen verstopt in hoog gras tussen boomstammen. — Outer Wilds Achtergronden
    Een wilde kat met groene ogen verstopt in hoog gras tussen boomstammen.
  • Een klein harig knaagdier met donkere ogen in een grasachtig terrein. — Outer Wilds Achtergronden
    Een klein harig knaagdier met donkere ogen in een grasachtig terrein.
  • Een harig zwart-wit knaagdier gluurt tussen takjes en groene planten vandaan. — Outer Wilds Achtergronden
    Een harig zwart-wit knaagdier gluurt tussen takjes en groene planten vandaan.
  • Een kleine harige lemming met zwart gezicht en witte borst tussen rode en groene planten. — Outer Wilds Achtergronden
    Een kleine harige lemming met zwart gezicht en witte borst tussen rode en groene planten.
  • Een bruine agoeti die knabbelt met zijn poot in een bosomgeving. — Outer Wilds Achtergronden
    Een bruine agoeti die knabbelt met zijn poot in een bosomgeving.
  • Een wombat die over zandgrond loopt nabij groene planten. — Outer Wilds Achtergronden
    Een wombat die over zandgrond loopt nabij groene planten.
van 3

Toont 1–60 van 161 achtergronden

Veelgestelde vragen

Hoeveel Outer Wilds Achtergronden zijn er beschikbaar om te downloaden?

We hebben 161 Outer Wilds Achtergronden in deze set. De set blijft groeien naarmate nieuw werk wordt gepubliceerd. Geen kosten, en niets wordt gedegradeerd om een upgrade te pushen.

Wat lijkt op Outer Wilds Achtergronden?

Mensen die dit bekijken, openen ook stars, space, science, creatures. Ze overlappen in thema maar niet in inhoud.

Werken deze Outer Wilds Achtergronden op een hoog scherm?

Hoog en breed staan beide op de pagina. Je krijgt 54 liggend naast 6 staand. Gebruik de hoge op mobiel.

Wat kost het om deze Outer Wilds Achtergronden te gebruiken?

Niets hier kost iets. Geen login staat in de weg. Niets wordt gedegradeerd om je een upgrade te verkopen.